Commissie Functie Naam E-mail Telefoon
Hoofdbestuur Voorzitter Alex van de Vosse voorzitter@bequick28.nl 06-10946188
Penningmeester Jan de Gunst penningmeester@bequick28.nl
Secretaris Jan Pap secretaris@bequick28.nl
Voetbalzaken Martin Veldwijk voetbalzaken@bequick28.nl 06-83532167
Accommodatiezaken Jur Oosterhof accommodatie@bequick28.nl 06-19754715
Commerciële zaken Helko van Leusen commercie@bequick28.nl 06-82269931
Communicatie Jos Eikenaar communicatie@bequick28.nl 06-22491208
Vrouwenvoetbal Irma Smit-te Rietstap vrouwenvoetbal@bequick28.nl 06-37006751
Ondersteuning secretariaat hoofdbestuur Dick Kamphuis info@bequick28.nl
Jeugdcommissie Coordinator JO6-JO11 organisatorische zaken Moossdorff, Mark coordinator4@bequick28.nl
Coordinator JO6-JO11 organisatorische zaken coordinator3@bequick28.nl
Coordinator JO6-JO11 technische zaken Hielco Terwal voetbalschool@bequick28.nl
Coordinator JO12-JO19 technische zaken Kevin de Vries coordinator1@bequick28.nl
Coordinator JO12-JO19 organisatorische zaken Gerben Koster coordinator1@bequick28.nl
Vrouwen/meidencommissie Coordinator/contactpersoon aanname spelers en selectie Dunnink, Lutina coordinator10@bequick28.nl 06-27379675
Coordinator/contactpersoon aanname spelers en selectie Sylvia la Faille-Kraake coordinator11@bequick28.nl 06-50494221
PR en communicatie Dayenne Beroeatwarin vrouwenvoetbal@bequick28.nl 06-41838904
TC Vrouwen / meisjes Karin Sluiter
Contactpersoon KNVB ontwikkelplan Anouk Bourgonje 06-53927898
Contactpersoon scheidsrechters Irma Smit-te Rietstap 06-37006751
Seniorencommissie Maarten ter Schegget senioren@bequick28.nl 06-22520640
Recreanten Maarten ter Schegget recreanten@bequick28.nl 06-22520640
Voetbalschool Hielco Terwal
Hoofd Jeugdopleiding Gerard van Moorst coordinator1@bequick28.nl
Clubhuis Kantinebeheerder Peter & Jolanda Venema clubhuis@bequick28.nl
Wedstrijdzaken Wedstrijdsecretaris Jaap Ruitenberg wedstrijden@bequick28.nl 06-44696742
Consul Consul Kees Woerde consul@bequick28.nl
Fair Play commissie Alle Boessenkool
Kleding- & Materiaalcommissie Leasekleding / sponsorkleding / materialen Manon van Ketwich & Wieneke Tijssen kleding-materialen@bequick28.nl
Leden-/contributieadministratie Ledenadministrateur Anneke Benjamins ledenadministratie@bequick28.nl  06-13199004
Contributieadministrateur Jan de Gunst contributie@bequick28.nl
Onderhoudscommissie Teun Peters & Willem Brem onderhoud@bequick28.nl
Social Media commissie Gerco Grevers webmaster@bequick28.nl
Sponsorcommissie René Hasewinkel sponsoren@bequick28.nl
Hoofd Jeugdopleiding Gerard van Moorst coordinator1@bequick28.nl
Vertrouwenscommissie Ada Heideveld vertrouwenspersoon@bequick28.nl 06-12722176
Muriël Bosgra vertrouwenspersoon@bequick28.nl 06-15544836
Vrijwilligerswerk Alex van de Vosse vrijwilligers@bequick28.nl 06-10946188
EVENEMENTEN
Zwolle International Cup Sander Knol, Skip Schulte zwolle-international-cup@bequick28.nl
De Financiële Alliantie zomertoernooi Jan Locht voorzitter@definancielealliantiezomertoernooi.nl
Djambo Kidspay pupillentoernooi Erik Nawijn pupillentoernooi@bequick28.nl
People & Payment vrouwen- en meidentoernooi Wieneke Tijssen vrouwenvoetbaltoernooi@bequick28.nl
Colijn & Partners penaltybokaal Eugéne Tijhaar

2015 Copyright Be Quick '28 | Powered By Be Quick '28