Commissie Functie Naam E-mail
Hoofdbestuur Voorzitter Alex van de Vosse voorzitter@bequick28.nl
Penningmeester Jan de Gunst penningmeester@bequick28.nl
Secretaris Jan Pap secretaris@bequick28.nl
Jeugdcommissie Voorzitter Osinga, Klaas jeugdvoorzitter@bequick28.nl
Coordinator JO17 & JO19 Nijhoff, Remond coordinator1@bequick28.nl
Coordinator JO12 t/m JO15 Sepers-van den Ende, Christien coordinator2@bequick28.nl
Coordinator JO10 & JO11 Thijs, Gideon van coordinator3@bequick28.nl
Coordinator O6 t/m O9 & mini’s Moossdorff, Mark coordinator4@bequick28.nl
Vrouwen/meidencommissie Coordinator/contactpersoon aanname spelers en selectie Dunnink, Lutina coordinator10@bequick28.nl
Coordinator/contactpersoon aanname spelers en selectie Faille-Kraake, Sylvia la coordinator11@bequick28.nl
PR en communicatie Beroeatwarin, Dayenne vrouwenvoetbal@bequick28.nl
TC Vrouwen / meisjes Sluiter, Karin
Contactpersoon KNVB ontwikkelplan Bourgonje, Anouk
Contactpersoon scheidsrechters Smit-te Rietstap, Irma
Seniorencommissie Aanspreekpunt Maarten ter Schegget senioren@bequick28.nl
Recreanten Aanspreekpunt recreanten@bequick28.nl
Voetbalschool Aanspreekpunt Hielco Terwal
Clubhuis Kantinebeheerder Peter & Jolanda Venema clubhuis@bequick28.nl
Wedstrijdzaken Wedstrijdsecretaris Jaap Ruitenberg wedstrijden@bequick28.nl
Consul Consul Kees Woerde consul@bequick28.nl
Fair Play commissie Aanspreekpunt Alle Boessenkool
Kleding- & Materiaalcommissie Leasekleding / sponsorkleding / materialen Manon van Ketwich & Wieneke Tijssen kleding-materialen@bequick28.nl
Leden-/contributieadministratie Ledenadministrateur Anneke Benjamins ledenadministratie@bequick28.nl
Contributieadministrateur Jan de Gunst contributie@bequick28.nl
Onderhoudscommissie Aanspreekpunt Teun Peters & Willem Brem onderhoud@bequick28.nl
Social Media commissie Aanspreekpunt Gerco Grevers webmaster@bequick28.nl
Sponsorcommissie Aanspreekpunt René Hasewinkel sponsoren@bequick28.nl
Technische commissie Aanspreekpunt Ron Ruiter tc@bequick28.nl
Vertrouwenscommissie Aanspreekpunt Ada Heideveld & Muriël Bosgra  vertrouwenspersoon@bequick28.nl
Vrijwilligerswerk Aanspreekpunt Alex van de Vosse vrijwilligers@bequick28.nl
EVENEMENTEN
De Financiële Alliantie zomertoernooi Aanspreekpunt Jan Locht voorzitter@definancielealliantiezomertoernooi.nl
Djambo Kidspay pupillentoernooi Aanspreekpunt Erik Nawijn pupillentoernooi@bequick28.nl
People & Payment vrouwen- en meidentoernooi Aanspreekpunt Wieneke Tijssen vrouwenvoetbaltoernooi@bequick28.nl
Colijn & Partners penaltybokaal Aanspreekpunt Eugéne Tijhaar

2015 Copyright Be Quick '28 | Powered By Be Quick '28