MAANDAG
tijd team veld 1 R veld 1 L veld 2R veld 2L veld  6 R veld 6 L
08.30 – 10.00 PEC O19 X X
08.30 – 10.00 PEC O17 X X
10.30 – 12.00 PEC O15 X X
10.30 – 12.00 PEC O14 X X
10.30 – 12.00 PEC O13 X X
15.30 – 17.00 PEC O16 X X
16.30 – 18.00 PEC O12 X X
17.00 – 18.15 MO15-1 10
17.00 – 18.15 MO17-1 7
17.00 – 18.15 JO 15-2 12
17.15 – 18.15 voetbalschool 1
18.15 – 19.45 JO13-2 5
18.15 – 19.45 JO13-1 14
18.00 – 19.15 MO17-2 13
18.00 – 19.15 MO19-1 4
19.00 – 20.30 oefenwedstrijd PEC PEC
19.15 – 20.45 talentgroep 3
19.45 – 21.15 Vr. 2 2
19.45 – 21.15 Vr. 1 1
20.30 – 22.00 JO 19-2 6
20.30 – 22.00 Vr. 3 12
20.30 – 22.00 recreanten 1 5
DINSDAG
tijd team veld 1 R veld 1 L veld 2R veld 2L veld  6 R veld 6 L
08.30 – 10.00 PEC O17 X X
08.30 – 10.00 PEC O16 X X
10.30 – 12.00 PEC O15 X X
10.30 – 12.00 PEC O14 X X
15.20 – 16.30 PEC O1 X X
15.45 – 17.15 Vr. Jong PEC X X
16.30 – 18.00 PEC O12 X X
17.15 – 18.15 JO9-1 8
17.15 – 18.15 JO11-1 6
17.15 – 18.15 JO13-5 4
17.15 – 18.30 JO 13-3 3
17.15 – 18.30 JO13-4 7
18.00 – 20.45 oefenwedstrijd PEC PEC PEC
18.00 – 19.30 keepers jeugd één groot doel kleedkamer eigen elftal
18.15 – 19.45 JO17-1 8
18.15 – 19.45 JO15-1 13
18.30 – 20.00 JO17-3 5
18.30 – 20.00 JO17-2 14
20.00 – 21.30 1 1
20.00 – 21.30 keepers 1
19.45 – 21.15 JO19-1 6
20.00 – 21.30 2 2
20.45 – 22.15 JO19-3 14
WOENSDAG
tijd team veld 1 R veld 1 L veld 2R veld 2L veld  6 R veld 6 L
14.30 – 15.30 mini’s 1
15.00 – 15.45 JO9-2/JO9-3/JO9-4/JO8-1/JO8-2 1 1
16.00 – 17.00 JO11-2/JO11-3/JO11-4/MO11-1 1 1
15.45 – 17.00 keepers pupillen 1
17.00 – 18.15 JO13-2 14
17.00 – 18.15 MO15-1 10
17.00 – 18.15 MO17-2 13
18.00 – 19.30 JO15-5 2
18.00 – 19.30 JO 15-4 9
18.15 – 19.30 MO17-1 7
18.15 – 19.30 MO19-1 4
18.15 – 19.30 MO13-1 11
18.30 – 19.45 JO15-3 2
19.30 – 21.00 Vr. 3 12
19.30 – 21.00 .4/6 14
19.30 – 21.00 5 8
19.30 – 20.45 JO17-4 3
19.30 – 21.00 JO 19-2 6
19.45 – 21.15 recreanten 2 10
21.00 – 22.15 recr. 3 11
DONDERDAG
tijd team veld 1 R veld 1 L veld 2R veld 2L veld  6 R veld 6 L
08.30 – 10.00 PEC O19 X X
08.30 – 10.00 PEC O17 X X
08.30 – 10.00  PEC O14 X X
08.30 – 10.00 PEC O13 X X
15.30 -16.30 PEC O15/O14/013 X X
16.30 – 18.00 PEC O11/10 X X
17.00 – 18.00 JO11-1 6
17.00 – 18.15 JO 9-1 8
17.00 – 18.30 JO15-2 7
17.30 – 18.30 JO11-3 3
17.15 – 18.30 JO 13-3 3
18.00 – 19.30 JO13-1 5
18.00 – 19.30 JO17-1 8
18.30 – 20.00 JO17-3 5
18.30 – 20.00 JO15-1 9
18.30 – 20.00 Vr.2 10
18.30 – 20.00 JO17-2 4
19.30 – 21.00 Vr. 1 13 14
19.30 – 21.00 JO19-1 6
20.00 – 21.30 2 2
20.00 – 21.30 3 7
20.00 – 21.30 1 1
21.00 – 22.15 recreanten 4 12
21.00 – 22.15 JO19-3 11
VRIJDAG
tijd team veld 1 R veld 1 L veld 2R veld 2L veld  6 R veld 6 L
08.30 – 10.00 PEC O19 X X
08.30 – 10.00 PEC O17 X X
08.30 – 10.00 PEC O14 X X
08.30 – 10.00 PEC O13 X X
16.00 – 16.45 mini’s 1 1
16.45 – 17.45 voetbalschool 1
17.15 – 18.30 JO15-5 2
17.15 – 18.30 keepers MO13 14
17.15 – 18.30 MO13-1 11
17.45 – 19.00 JO13-4 2
17.45 – 19.00 JO13-5 2
18.30 – 20.00 JO15-4 13
18.30 – 20.00 JO 15-2 12
19.00 – 20.30 JO15-3 1
19.00 – 20.30 JO17-4 3
19.00 – 20.30 JO 15-5 2

2015 Copyright Be Quick '28 | Powered By Be Quick '28